MSK MEDİKAL

Firmamız geniş bir endüstriyel tesis yelpazesini kapsayan ve müşterilerimize eksiksiz müşteri hizmeti ve desteği sağlayan , yüksek teknolojili 3 Katlı Maske ürünleri üreticisidir.

Halkımızın mesleki gelişim ve en son teknolojiye yatırım sürekli yenilik ve gelişmiş Ar-Ge, bize hastaneler, kamu kurumları, okullar, vb. çeşitli hijyen ihtiyaçlarını karşılamak için optimal olan ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır. Sadece iş ortaklarımızın günlük olarak karşılaştıkları çeşitli zorlukları etkin bir şekilde ele alan özel yapım çözümler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda gerekli kalite standartlarını karşılamalarına ve zaman maliyet optimizasyonlarına katkıda bulunmalarına yardımcı oluyoruz.

2008 yılında küçük bir yerel tesis olarak başlayarak, her zaman endüstri trendleri doğrultusunda küresel bir oyuncu haline geldik. Sürekli iş yapmak bize en zor teknolojik zorlukları bile çözmemize yardımcı olan ısrarcı olmayı öğretti.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz sayısız endüstriyel tesisin ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı ürünler geliştirmek ve üretmektir. Uzun vadeli stratejik ortaklıklar kurarak ilerleme, modernizasyon ve etkin hizmet ihtiyacını başarılı ve sorumlu bir şekilde yerine getirebildik. Toplumu ve çevreyi göz önünde bulundurarak yeteneklerimizi genişletiyoruz.

VİZYONUMUZ

Endüstriyel kullanım için yenilikçi ve sürdürülebilirlik odaklı paslanmaz çelik ürünleri üreticisi olarak gelişmeye devam edeceğiz. Ürünlerimiz tasarımları, işlevsellikleri ve modern çözümleriyle tanınabilir. Müşteri odaklı ve piyasa ihtiyaçlarını esnek bir şekilde karşılayan bu şirket, uzun geleneğimize ve en son teknolojiyi desteklediğimize göre özelleştirilmiş çözümler geliştirmeye devam edeceğiz.